Про Інтернет-конференцію

Всеукраїнська студентська науково-практична інтернет-конференція “Innovations in Science and Technology” – щорічна студентська конференція, яку проводить факультет лінгвістики НТУУ «КПІ».

Проведення даної конференції дозволяє студентам, викладачам, науковцям спілкуватися між собою, розвивати навички іншомовного мовлення, ділитись ідеями, новинами, задавати запитання та отримувати відповіді на них. Учасники заходу можуть ознайомлюватися з доповідями у будь-який зручний для них час, залишати питання, коментувати та залучатися до обговорення.

Програма конференції передбачає засідання секцій в on-line режимі. Робочі мови конференції: англійська, німецька, французька, іспанська.

Для участі у конференції необхідно надати наступну інформацію:

1. Зайти на сайт  конференції  “InnovationsinScienceandTechnology”:                      http://konfist.fl.kpi.ua

2. Зареєструватися. Для отримання логіна та пароля потрібна наступна інформація: прізвище, ім’я, факультет, група (для викладачів – кафедру посаду), ВНЗ, країну, електронну скриньку, телефон. Логін та пароль буде автоматично надіслано на поштову скриньку, яка вказана у заявці.

3. Ознайомитисьз матеріалами конференції.

4. Щоб прокоментувати поданий матеріал або поставити питання автору потрібно скористатисяпосиланням  “Додати коментар”. В  теміякогообов’язково вказати  – “Запитання”, “Відповідь на запитання”, “Коментар до тези (презентації)”.

5. Авторам тез та презентацій необхіднообов’язкововідповідати на всі питання тапідключатися до обговорення тем.

6. На сайті конференції оприлюднюються результати моніторингу найактивніших учасників та найцікавіших   тез, презентацій. Найактивніші учасники отримують сертифікати про участь у Всеукраїнській Інтернет-конференції “Innovations in Science and Technology”.

Запрошуємо усіх до участі!

Користувацький вхід