Про конференцію

Всеукраїнська студентська науково–практична конференція “Science and Technology of the XXI Century” – студентська конференція, яка проводиться один раз на рік факультетом лінгвістики Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Метою конференції є обговорення проблем та перспектив розвитку пріоритетних напрямів науки і техніки іноземною мовою.

Напрямки роботи конференції:

-       аналіз фундаментальних наукових досліджень з найбільш важливих проблем розвитку науково-технічного, соціально-економічного, суспільно-політичного, людського потенціалу;

-       дослідження глобальних новітніх тенденцій світової науки і технологій;

-       проведення стратегічних маркетингових досліджень щодо виявлення перспективних напрямів розвитку новітніх технологій;

-       аналіз стану і перспективи розвитку науково-технічного потенціалу.

Тези доповідей, як і самі доповіді, подаються іноземною мовою (англійською, французькою, німецькою та іспанською). Таким чином студенти демонструють рівень не лише професійної, а й іншомовної підготовки, отримують можливість поділитись своїми досягненнями і випробувати себе у ролі виступаючого-науковця, що в подальшому допоможе їм брати участь у закордонних конференціях і просувати свої здібності на вищий рівень.

Конференція проходить у формі пленарногота секційних засідань. Секційні засідання охоплюютьп’ять блоків:

1.     Інновації в  інженерії.

2.     Природничі науки.

3.     Електроніка.

4.     Сучасні інформаційні технології.

5.     Суспільні науки.

Залучення студентства до наукових досліджень є одним з пріоритетних напрямків сучасної діяльності факультету лінгвістики КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Запрошуємо усіх до участі!

Користувацький вхід